Geheel onverwacht, maar niet minder spannend! Dat is de Samsung Galaxy Ace. Samungs”s nieuwste smartphone nestelt zich direct onder grote broer Galaxy S en is een bijzonder interessante aanbieding. De Galaxy Ace combineert uitstekende hardware met een stijlvol uiterlijk en compacte afmetingen. Op deze pagina zullen we u uitgebreid het laatste nieuws over de Samsung Galaxy Ace brengen. Inclusief video en fotomateriaal, specs en natuurlijk een uitgebreide review zodra we de Galaxy Ace in handen hebben.
Eerste videoreview Samsung Galaxy Ace duikt op
In Engeland hebben onze collega”s van Three hun hand weten te leggen op de gloednieuwe Galaxy Ace van Samsung. Deze 3,5 inch smartphone is een onverwachte nieuwe Android smartphone die het beste van de Samasung Galaxy reeks combineert tot een compacte en complete smartphone. Met een 5 megapixel camera, Android 2.2+, een snelle 800Mhz processor en de Samsung TouchWiz interface maken de Galaxy Ace tot een bijzonder interessante smartphone met waarschijnlijk een scherpe prijs!
Hieronder hebben we voor u alvast de eerste videoreview geplaatst zodat u een beeld krijgt van de mogelijkheden van de Samsung Galaxy Ace. Spoedig zullen we u de volledige geschreven review tonen.


![]()








I really wanna know!
Wat is nou precies het verschil tussen de ”Samsung Galaxy s” en de ”Samsung Galaxy s ace”.
Laat het me maar even horen!
Mvg, Lorenzo
Weet iemand waar ik de nederlandse handleiding kan vinden? ( de uitgebreide versie)
Hoelang gaat jullie batterij ongeveer mee? Die van mij nog geen 24 uur, en zo overactief gebruik ik hem niet. Ik vraag me af of dat normaal is of dat ik terug moet gaan naar de winkel.
Dat is bij elke smartphone normaal, overdag gebruiken en ‘s avonds aan de lader… Dat komt omdat Android een volwaardig besturingssysteem is(voor smartphones dan hè;))! Bij de HTC Desire en Galaxy S is dit ook het geval, dat is ‘de fout’ van smartphones!
Dat is niet waar. De meeste mensen lezen de gebruiksaanwijzing niet goed waarin staat dat je de telefoon de eerste keer volledig moet opladen dus 100% en m na dat je de eerste keer hebt opgeladen de telefoon helemaal leeg moet laten lopen dus gebruiken tot ie uitvalt. De meeste mensen doen dit dus niet en daardoor wordt het vermogen van de batterij gereduceerd. Het is dus voornamelijk ook de schuld van de consument
hallow!
ik vraag me af wat het verschil is tussen de ace en de s2?
kan iemand mij dat op een (makkelijke) manier uitleggen?
Samsung ace heeft geen frontcam, en een 5 mp camera
De s II heeft een 2 mp frontcam en een 8 mp camera
Verder is de sII veel sneller (dualcore prosessor) en het heeft een superscherp lompgroot beeldscherm (4.3 inch) en de ace een 3.5 inch beeldscherm…
Gr gerben
Hallo.
Ik heb mijn galaxy ace nu twee dagen, maar na hooguit vier minuten wifi valt het scherm uit en zie ik als het scherm weer verschijnt ”no service” staan. Dan gaat de virus scanner weer aan en duurd het een minuut tot het toestel weer reageerd. Anderen het zelfde probleem of ben ik (weer) genomen door t-mobile?
T mobile is gewoon nogal slecht. Neem vodafone. Heb ik nog nooit problemen meegehad
Wie weet welk toestel meer oplevert: galaxy s of galaxy ace?